Шукаємо персонал

Ви шукаєте, де провести яскраве літо?
Вам цікаво займатися з дітьми та служити їм?
Гірська зупінка змінить ваше життя!

Ми готуємо нове покоління, яке змінить цей світ через християнські цінності. Щоліта понад 90 волонтерів допомагають табору «Гірська зупинка». Наш персонал показує, як бути послідовником Христа через життя та відносини. Це покликання, до якого ми ставимося дуже серйозно.

Навчання, спорт або служіння на кухні — наш персонал прагне показати Ісуса в дії. Ми хочемо впливати на дітей для Слави Божої. Одна мета. Одна місія.

ЧОМУ «GZcamp»?

В кожного з нас є багато речей, які ми можете зробити влітку ... стажування, робота, відпочинок, навчання і т. д. Ми розуміємо. Однак часу мало, тому ми в Гірській Зупинці вважаємо, що немає кращого способу провести літо, ніж інвестувати свій час у вічністьі речі, які матимуть значення поза часом.

  В «GZcamp» ви будете випробувані по-новому:
 • Ви будете рости в стосунках з іншими людьми, знайдете друзів на все життя
 • Ви дізнаєтеся більше про себе, служачи дітям та молоді
 • Ви дізнаєтеся, як служити разом з іншими з іншими людьми
 • Найголовніше, — ви будете рости в своїх відносинах з Господом, коли відчуєте тут надприродну любов. Ваші очі і серце будуть відкриті для Його добра, Його вірності і Його слави

ЩО МИ ЧЕКАЄМО ВІД ВАС?

Наш персонал – це люди різних професій, характерів, міст і навіть країн. Але є кілька аспектів, які мають бути у всієї команди Гірської зупинки:

1.Любов до Бога. Наш персонал любить Творця і залежить від Нього кожен день. Наша цінність Біблійної основи випливає з любові до Бога і виражається в практичному послуху Його Слову.
2. Любов до дітей. У нашого персоналу є серце для того, щоб побудувати міцні відносини з дітьми у таборі. Ми хочемо любити, захищати, служити, заохочувати і кидати виклики кожній дитині, яка приходить до нас. В своєму служінні ми хочемо позитивно впливати на основні сфери життя наших учасників, всебічно розвиваючи та надихаючи кожного на повноцінне життя з Богом.
3. Любов до спорту. У GZcamp ми віримо, що спорт — це ідеальна платформа, на якій ми можемо будувати стосунки з учасниками. Ми тренуємо, граємо та розвиваємо дітей у більш ніж 30 видах спорту. Ви можете не бути спортсменом, щоб бути в таборі, але ви маєте бути активним!
4. Бути «crazy»! GZcamp сповнений невпинного екшену і пригод. Богатирські ігри або тематична вечірка, похід у гори, розведення вогнища або нічна гра — наш персонал проактивний в усіх активностях табору та розділяє дуже GZ екстріму. наш персонал завжди залишається активний, любить екстрим та веселощі!
5. Любов до команди. Наш колектив — це команда, об'єднана однією місією. Наш персонал самовідданий, ніколи не шукає особистої вигоди або уваги. Ми хочемо служити та підтримувати один одного у всьому, що ми робимо і говоримо. Ми хочемо, щоб ім'я Христа стало відомим всім!

ЩО ОТРИМУЄТЕ ВИ?

Якщо ви долучаєтеся до волонтерства в Гірській Зупинці, ви отримуєте ряд переваг, які зроблять ваше перебування в таборі ще більш приємним та комфортним.

 • SALE%! Долучившись до команди персоналу нашого табору, ви отримуєте знижки на всі наші проекти.
 • Проживання! Кожного волонтера нашого табору ми забезпечуємо безкоштовним житлом та харчуванням.
 • Подарунки! В нашому таборі завжди багато різних подарунків і жоден волонтер не повертається додому без них!
 • Одяг! Кожного року ми створюємо фірмові футболки, які також даруємо нашому персоналу!
 • Дорога! Табір знаходиться в Карпатах, зазвичай ми їдемо туди потягом та оплачуємо білети кожному волонтеру!
 • Команда! Це люди, з різних місць та куточків України, які зібралися з ціллю – служити, впливати та надихати учасників на повноцінне життя з Богом. І ці люди стануть вашими друзями (перевірено 15-ма роками проведення таборів)!

+38 067 945-34-79
info@gz.in.ua

#forStaff #GZcamp #BigMisli #TimeLine #kvadrat127 #laMancha #Fest