Загальні положення


Ця угода укладається між ГО “Гірська зупинка” (далі по тексту – Адміністрація сайту), що надає доступ і послуги сайту gz.in.ua (далі по тексту – сайту), і приватною особою, яка відвідала сторінки сайту або, що скористалася хоча б одним із сервісів , які надаються в рамках сайту (далі по тексту – Відвідувачем сайту) для отримання інформації та спілкування.


1. Загальна частина

1. Користуватися Сайтом дозволено тільки Відвідувачам, що прийняли усі умови даної Угоди, яка розміщена за адресою http://gz.in.ua/covenant.

2. Відвідувач зобов'язаний ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту. При використанні будь-якої частини Сайту, Відвідувач погоджується з умовами даної Угоди з Адміністраціэю сайту. Якщо Відвідувач не погоджуєтеся з умовами Угоди, то йому не надається статус Відвідувача і йому забороняється використовувати Сайт. 

3. Умови Угоди поширюються на всіх користувачів Сайту - як на незареєстрованих користувачів, так і на зареєстрованих, що мають будь-який обліковий запис. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про користувача й даних авторизації (логін, пароль).


Користувач має право:


1.1. залишати відгуки про послуги, які заснованi на власному досвіді Користувача;

1.2. розміщувати питання-відповіді про послуги, заснованi на власному досвіді Користувача;

1.3. коментувати відгуки, записи в блозі, відеозаписи;

1.4. використовувати ресурси сайту іншим способом, який не суперечить основам його діяльності.

Авторські права


2.1. Авторські права на матеріали сайту, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ГО “Гірська зупинка”.

2.2. Копіювання матеріалів сайту без згоди Адміністрації заборонено.

2.3. При цитуванні матеріалів сайту на нерегулярній основі дозволяється з обов'язковим посиланням на сторінку-джерело цитати.

2.4. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або (tm) для їх позначення.


3. Правила коментування та написання відгуків, розміщення питань-відповідей, відеозаписів, зображень

3.1. При написанні відгуків та коментарів, розміщенні питань-відповідей, відеозаписів, зображень Користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2. Незнання правил, у тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє Відвідувача (у тому числі і Користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення – від відповідальності згідно з цією угодою і законодавством України.

3.3. На сайті заборонені:

3.3.1. публікація відгуків про послуги, які не засновані на досвіді реальної експлуатації даної послуги;

3.3.2. публікація відгуків про те, що не має відношення до процесу вибору та / або купівлі послуги;

3.3.3. використання форми відгуків, коментарів до відгуків, питань-відповідей, відеозаписів не за призначенням (наприклад, троллінг, для оголошень купівлі-продажу; для запитань іншим користувачам);

3.3.4. образлива поведінка по відношенню до інших Відвідувачів, їх співробітників та представників, представників Адміністрації сайту;

3.3.5. розміщення нецензурних висловів;

3.3.6. публікація повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (троллінг);

3.3.7. розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.8. розміщення матеріалів, відеозаписів, зображень, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;

3.3.9. несанкціоноване розміщення Користувачем матеріалів, відеозаписів, зображень, авторські права на які належать третім особам;

3.3.10. пропаганда комп'ютерного та аудіо-відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, якi безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.11. створення облікових записів, в яких ім'я Користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т. д.), або подібнi до імені вже зареєстрованого Користувача;


3.3.12. використання в текстах повідомлень заголовних букв, знаків пунктуації та спецсимволів, крім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови;

3.3.13. публікація закликів, розміщення відеозаписів, зображень із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд; до агресії або до розв'язування військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, розміщення відеозаписів, зображень, заборонених законодавством України;

3.3.14. розміщення повідомлень (відгуків, коментарів, питань-відповідей, відеозаписів, зображень), які повторюють повністю, частково або за сенсом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі, питання-відповіді, відеозаписи, зображення), у тому числі і видалені Адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.3.15. Створення одним Відвідувачем двох і більше облікових записів.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, відеозаписів, зображень, позбавлених інформаційного навантаження і тих, що не стосуються тематики ресурсу.

3.5. Користувач може розмістити тільки один відгук про один продукт. У випадку, коли Користувач хоче розмістити новий відгук про продукт, він повинен написати лист Адміністрації сайту з проханням видалити його попередній відгук. Якщо Користувач залишив новий відгук про продукт і не написав листа Адміністрації сайту, як зазначено вище, попередній відгук Користувача видаляється Адміністрацією сайту. Користувач, зареєстрований на сайті не менше 6 місяців і активність якого складає не менше 1 відгуку на місяць щодо різних магазинів (за останні півроку, незалежно від того була здійсненна купівля чи ні), може розмістити 2 і більше відгуки про один продукт. Між попереднім і новим відгуком такого Користувача, щодо одного й того ж продукту, повинно минути не менше 30 днів. Зловживання з боку Користувача можливостями, що передбачені цим пунктом, тягнуть за собою відповідальність, передбачену пунктами 1.6, 4.5, 4.6 цієї Угоди.

3.6. Користувач має право редагувати свій відгук протягом 45 днів з моменту публікації його на сайті. У разі якщо на відгук Користувача про продукт було дано відповідь представниками цього продукту, Користувач позбавляється можливості редагувати свій відгук, в тому числі і в період до закінчення 45 днів з моменту публікації його на сайті.

3.7. Користувач, що розмістив відеозаписи, зображення на сайті, дає згоду на використання записів Адміністрацією сайту, а також на надання Адміністрацією сайту прав використання відеозаписів, зображень третім особам в обсязі, визначеному Адміністрацією сайту на безоплатній основі. Адміністрація сайту не зобов'язана надавати Користувачеві якісь звіти про використання відеозаписів, зображень, розміщених Користувачем.

3.8. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення (у тому числі відгуки, питання-відповіді, коментарі), які повністю, частково або за сенсом і змістом повторюють повідомлення (у тому числі відгуки, питання-відповіді, коментарі) з інших інтернет-сайтів або інших джерел.

3.9. З метою виконання умов, передбачених пунктами 3.3.1, 3.3.2 цієї Угоди, Адміністрація сайту, на свій розсуд, може додатково звернутися до Користувача із запитом надати копії документів (чек, квитанція тощо), що підтверджують факт вибору і покупки товару, експлуатації товару. Якщо Користувач впродовж 5 днів не надасть запитувані документи, Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення Користувача, за якими було зроблено запит.


4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. У рамках сайту Користувачам надається площадка для спілкування (відгуки, в тому числі питання / відповіді, блог, система коментування та т.п.). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який Користувач.
4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, питаннях / відповідях, коментарях, відеозаписах, зображеннях) несе виключно її автор. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання відеозаписів, зображень несуть особи, якi неправомірно використали відеозаписи, зображення, розміщені на сайті.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту підлягають постмодерації – перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що прямо порушує чиїсь інтереси, і Користувач, що розмістив інформацію, можуть зв'язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі Відвідувачі і / або Користувачі попередньо зобов'язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту, спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

4.5. ГО “Гірська зупинка” має право в будь-який час припинити дію Угоди з Користувачем, у тому числі якщо Користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що Користувач не має наміру або не здатний дотримуватися положень цієї Угоди.

4.6. Модератор, при порушенні Користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, запитання, відповідь, коментар, відеозапис; заборонити доступ Користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване оспорювання дій модераторів можливо шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

4.8. Адміністрація сайту надає можливість Користувачеві отримувати і публікувати віджет з оцінкою магазину Користувачами сайту gz.ua на наступних умовах:

4.8.1. Користувач зобов'язаний розміщувати віджет в такий спосіб, що б віджет був доступний для огляду Відвідувачів інтернет-сайтів в повному обсязі.

4.8.2. Користувач не має права змінювати віджет будь-яким способом.

4.8.3. Користувач має право розміщувати віджет тільки на тих інтернет-сайтах, на яких Користувач має всі необхідні права для подібного розміщення. Також Користувач зобов'язаний не розміщувати віджет на інтернет-сайтах, на яких є матеріали (у тому числі будь-яка інформація, зображення, відеозаписи і тд.), розміщення і використання яких заборонено або обмежено законодавством України, або порушує права третіх осіб.

4.9. Систему відгуків сайту gz.ua можуть використовувати виключно приватні (фізичні) особи, які є Користувачами сайту. Система відгуків не призначена для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та/або представників юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. У тому числі, система відгуків не призначена і для поширення будь-якої ділової, рекламної, що дискредитує інші особи інформації.


5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі.

5.2. Приймаючи умови цієї угоди або Відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (Відвідувачем або Користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, у тому числі і персональних даних Користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (Відвідувач або Користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди Користувача, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти у письмовій формі Адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.


6. Checkout

6.1. Checkоut – система платежів, що надає можливість Донору (Відвідувачу або Користувачу) здійснювати добровільні внески на сайті gz.in.ua.

6.2. Донор (Відвідувач або Користувач) визнає законною оплату добровільного внеску для ГО “Гірська зупинка” після авторизації Покупця на сайті gz.in.ua з використанням його особистих логіна і пароля. Донор (Відвідувач або Користувач) визнає, що добровільний внесок, який згадано вище в цьому пункті, здійснена ним особисто.

6.3. Донор (Відвідувач або Користувач) (власник платіжної картки) усвідомлює, що відвідування сайту gz.in.ua, добровільний внесок (спроба добровільного внеску) при оплаті карткою через Checkout можуть бути незаконними і забороненими на території країни його перебування.

6.4. При оформленні замовлення Донор (Відвідувач або Користувач) підтверждує свою згоду на укладення договору з ГО “Гірська зупинка”, яким уповноважує ГО “Гірська зупинка” на виконання інформаційних функцій щодо організації переказу коштів шляхом надання Банку реквізитів рахунків ГО “Гірська зупинка”, за якими Банком мають бути перераховані, отримані за успішно Авторизованими Операціями, грошові кошти Донора (Відвідувача або Користувача).


7. Прикінцеві положення

7.1. Заповнюючи форму реєстрації на будь-якому з сайтів ГО "Гірська Зупинка" або Відвідуючи сторінки сайтів ГО "Гірська Зупинка", відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

7.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку Користувач розуміє і погоджується з тим, що ГО "Гірська Зупинка" буде розцінювати факт використання Користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

7.3. Діяльність ГО "Гірська Зупинка" проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

7.4. ГО "Гірська Зупинка" не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності gz.inua.

7.5. Користувач погоджується, що він несе виключну відповідальність (і що ГО "Гірська Зупинка" не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або збитки, які може понести ГО "Гірська Зупинка")

7.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ГО "Гірська Зупинка" в односторонньому порядку.